українська російська англійська
Микола Азаров: У наступному році Уряд зосередиться на виконанні Національного плану дій на 2013 рік
26.12.2012 | 11:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд зобов’язаний виконати Національний план дій на 2013 рік, наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 26 грудня 2012 року.

За його словами, принципові положення Національного плану були оголошені на засіданні Ради регіонів, яке відбулося 25 грудня під керівництвом Президента України Віктора Януковича.

«Президент України вчора на засіданні Ради регіонів поставив перед Кабінетом Міністрів завдання: відновити стійке економічне зростання і одночасно забезпечити перехід до формування якісно нової економічної моделі. Глава держави наголошує, що головний потенціал економічного зростання полягає у внутрішньому попиті на досить місткому українському ринку», - заявив Микола Азаров.

Він наголосив на пріоритетних завданнях роботи Уряду у наступному році. Так, у першу чергу йдеться про необхідність активізації виконання програми поетапної структурної модернізації економіки на базі внутрішнього ринку.

У 2013 році Уряд має намір добитися принципового перелому зовнішньо-торговельного балансу на користь України. Крім того, проводитиметься активна робота, спрямована на зростання економіки шляхом кредитування і залучення інвестицій. У цьому контексті, на переконання Миколи Азарова, банківська система повинна піти назустріч потребам економічного розвитку, а держава – знайти успішні стимули для цього.

При цьому, зазначив Прем’єр-міністр, повинні забезпечуватися прозорі правила роботи для інвесторів.

версія для друку