українська російська англійська
У 2012 році Уряд почав реалізацію нової соціальної політики Президента України
26.12.2012 | 11:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У цьому році Уряд почав реалізацію нової соціальної політики Президента України. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 26 грудня 2012 року, де він охарактеризував основні віхи діяльності.

Прем’єр-міністр зазначив, що протягом року розміри прожиткового мінімуму збільшувались поетапно 5 разів. А мінімальна заробітна плата – 6 разів поспіль. Підвищувались розміри соціальної допомоги: при народженні дитини, малозабезпеченим родинам, інвалідам.

«Я хочу підкреслити, що це був і буде обґрунтований роботою економіки соціальний поступ. Не такий швидкий, як ми бажали б, але стабільний прогрес», - сказав Микола Азаров.

Також Глава Уряду акцентував на інших важливих складових якості життя. Наприклад, у 2012 році втричі було збільшене бюджетне фінансування на ліки для «швидкої допомоги». Придбано рекордну кількість – 286 сучасних автомобілів «швидкої». Це чверть від потреби всієї країни. Також Уряд добився здешевлення ліків для гіпертоніків.

Окрім цього, важливим досягненням роботи є й те, що за рік вдалося придбати близько тисячі шкільних автобусів, у багатьох областях практично ліквідувати черги в дитячі садки.

 

версія для друку