українська російська англійська
До бюджетів Тернопільщини надійшло 3,2 млн. грн. від втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
26.12.2012 | 11:20
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сьогодні у Тернопільській області на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад знаходиться 2,3 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

З початку цього року у регіоні вилучено із сільськогосподарського виробництва 14 га земель. Нараховано втрати сільгоспвиробництва у сумі 796,9 тис. гривень.

Всього використано 860,9 тис. гривень. З них: 313,2 тис. грн. спрямовано на проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у районах області та 115,7 тис. грн. – на розмежування земель державної та комунальної власності. Близько 413,3 тис. грн. витрачено на впровадження заходів з охорони земель.

Найбільше коштів використано у Борщівському районі – 330,2 тис. гривень.

«Землевпорядники області докладають усіх зусиль щодо належної організації якнайповнішого використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Завдяки ініціативі фахівців за ці кошти в регіоні укладено 60 угод на суму понад 1,2 млн. гривень», – зазначив начальник головного управління Держземагентства у Тернопільській області Роман Папіровський.

 

 

версія для друку