українська російська англійська
Мінінфраструктури веде конструктивний діалог з Всеукраїнською асоціацією автоперевізників
26.12.2012 | 11:53
Прес-служба Міністерства інфраструктури

2012 рік – рік конструктивного діалогу та плідної взаємодії Мінінфраструктури та громадськості у вирішенні нагальних питань роботи автомобільних перевізників. На цьому наголосив Перший заступник Міністра інфраструктури Костянтин Єфименко під час спільної наради фахівців транспортного відомства, ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та Укртрансінспекції, що відбулась у Мінінфраструктури 25 грудня 2012 року за участі перевізників та представників органів влади міст та областей України.

Зокрема, Костянтин Єфименко відзначив тісну та продуктивну співпрацю Міністерства інфраструктури України з Всеукраїнською асоціацією автомобільних перевізників (ВААП) та висловив вдячність керівнику Всеукраїнської громадської організації Ігорю Шкірі за конструктивний діалог.

Підбиваючи підсумки взаємодії, Перший заступник Міністра відзначив: «У 2012 році виконано великий обсяг спільної роботи: зокрема було проведено три круглих столи, загальна тематика яких стосувалася саме ринку автомобільних перевезень, а також 18 засідань профільного комітету з питань транспорту. Як наслідок, Міністерством ініційовано низку законопроектів та проектів урядових рішень, лише Мінінфраструктури видано 18 наказів».

Крім того, як зазначив Костянтин Єфименко, наприкінці листопада поточного року було проведено спільну зустріч фахівців Мінінфраструктури з представниками ВААП, інших громадських організацій, профспілок перевізників, де окреслено перспективи подальшої спільної роботи.

Відтак Мінінфраструктури і у подальшому бачить свою роботу над розвитком автомобільних вантажних та пасажирських перевезень у тісній взаємодії та співпраці з перевізниками як безпосередньо, так і через їх об’єднання.

Зокрема, відомство і надалі продовжить співпрацювати з ВААП – для того, щоб, як відзначив перший заступник Міністра, «усі інтереси, проблеми перевізників та у цілому пропозиції до роботи Міністерства були почуті та враховані».

«Ми досягли згоди про те, що як мінімум раз на місяць зустрічатимемося у робочому порядку, а в такому широкому форматі, як сьогодні, – раз на два-три місяці, для того, щоб спільно окреслити та обговорити проблеми та питання, які виникають у сфері автомобільних перевезень, віднайти оптимальні шляхи їх вирішення», – відзначив Костянтин Єфименко.

За його словами, ВААП спільно з Мінінфраструктури, зокрема профільним департаментом, та Укртрансінспекцією окреслили великий обсяг робіт та завдань та вже розпочали їх виконувати.

версія для друку