українська російська англійська
Для покращення проїзду дорогами загального користування у нічний час задіяно 2167 одиниць техніки
26.12.2012 | 12:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Дорожники продовжують працювати у посиленому режимі для забезпечення безперешкодного проїзду автошляхами України. Так, на автомобільних дорогах загального користування для покращення стану проїзду було задіяно у нічний час 2167 одиниць техніки (із них працювало 500 одиниць, на чергуванні знаходилося 1667 одиниць) та 3257 дорожніх працівників.

Протягом минулої доби у нічний період найбільш складні погодні умови були в Донецькій області, де при температурі повітря від -40С до -110С  випадали опади у вигляді снігу, мокрого снігу при поривах вітру, що призводило до виникнення снігових переметів та накату на дорогах загального користування, які ліквідуються по мірі їх виникнення. На ранок опади припинились.

У Харківський області в граничних з Донецькою областю районах місцями був невеликий сніг, який на ранок припинився.

Проїзд дорогами державного та місцевого значення забезпечений.

Щодо функціонування морського комплексу, то у зв’язку з штормовим попередженням тимчасово призупинено проведення суден Керч-Єнікальським каналом. В очікуванні проведення з півночі 8 суден, з півдня – 77 суден. Загальна кількість суден, що очікують проведення до українських портів, – 10.

У Маріупольському та Херсонському портах триває льодова кампанія.

На рейді Маріупольського порту знаходиться 9 суден, чекають проводки 3 судна.

З 12:00 год. 24 грудня оголошено льодову компанію і у Миколаївському порту. Проводка суден здійснюється у складі караванів за допомогою криголамних буксирів.

Інші порти працюють у звичайному режимі.

Станом на ранок 26 грудня за київським часом інформації про закриття аеропортів за метеоумов та з технічних причин немає.

 

 

версія для друку