українська російська англійська
Вартові неба готові до чергування під час новорічних свят
26.12.2012 | 12:53
Прес-служба Міністерства оборони

Для забезпечення охорони повітряних кордонів у центральних та східних областях у період новорічних та різдвяних свят залучатимуться сотні військовослужбовців, які проходять службу у частинах протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України.

На сьогодні у військових колективах вартових неба вже завершився комплекс заходів щодо підготовки до роботи у святкові дні. Так, в 164-й окремій радіотехнічній бригаді Повітряного командування “Центр”, що на Харківщині, проведено відповідні інструктажі посадових осіб чергових змін, перевірено усі основні та альтернативні технічні засоби тощо.

«У святкову ніч майже чотири сотні військовослужбовців лише нашого з’єднання охоронятимуть небо над сімома областями. Стільки ж осіб будуть напоготові змінити їх на бойовому посту. Тож на плечі воїнів-локаторників покладена дуже велика відповідальність», – зазначив заступник командира з’єднання з виховної роботи підполковник Валерій Гладкий. Він, до речі, триматиме на контролі несення святкового чергування підлеглих у всіх окремих радіотехнічних батальйонах та радіолокаційних ротах, розташованих по лівому берегу Дніпра.

Тим часом повітряний простір на східних рубежах нашої країни охороняють військовослужбовці 302-го та 156-го зенітних ракетних полків Повітряного командування “Центр” Повітряних Сил ЗС України.

версія для друку