українська російська англійська
Микола Азаров провів останнє засідання Уряду у 2012 році
26.12.2012 | 13:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров провів останнє засідання Кабінету Міністрів у 2012 році, на якому, зокрема, підбив основні етапи роботи  упродовж року.

«Рік, що минає, був складним, але Україна виконала у ньому надзвичайно важливі пункти плану національного розвитку», - наголосив Микола Азаров. За словами Глави Уряду, Україна може пишатися тим, як ми провели Чемпіонат Європи з футболу 2012 року. Тим, які потужні інфраструктурні перетворення здійснили у стислий термін. «Українці переконали себе і весь світ, що ми нарешті здатні не тільки мріяти, але й реалізовувати найскладніші сучасні проекти», - зазначив Прем’єр-міністр.

Зокрема, ми можемо пишатися тим, що наші олімпійці за кількістю медалей в Лондоні стали одинадцятими серед найсильніших команд світу, а паралімпійці – четвертими.

2012 року вперше в історії українка Ганна Ушеніна стала чемпіонкою світу з шахів серед жінок. А у фіналі дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2012  перемогла десятирічна Настя Петрик.

Також Глава Уряду охарактеризував основні досягнення щодо соціально-економічного розвитку, детально зупинився на питаннях зниження податкового тиску, підвищення соціальних стандартів, створення   сприятливих умов для розвитку внутрішнього виробництва.

Водночас Микола Азаров зазначив, що, окрім багатьох позитивних віх року, є ще багато невирішених проблем, нереалізованих очікувань людей.

«Треба бачити, що всі ці проблеми можна вирішити. Ось чому я налаштований оптимістично, і переконаний, що у наступному році і уже в такому – новому складі – Уряд зможе зміцнити позитивні тенденції розвитку і продовжити необхідні країні перетворення», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку