українська російська англійська
На святкування Нового року та Різдва Христового буде витрачено понад 30 млн. грн. бюджетних коштів
26.12.2012 | 13:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У рамках святкування країною Нового 2013 року та Різдва Христового у містах Києві, Севастополі та усіх регіонах України передбачено проведення понад 600 тисяч культурно-мистецьких заходів, на які буде витрачено понад 30 млн. грн. Про це 26 грудня повідомив Перший заступник Міністра культури Юрій Богуцький під час брифінгу в Будинку Уряду.

«Заходи почали проводити з 19 грудня і вони триватимуть до завершення шкільних канікул. Взагалі у святкуванні братимуть участь до 42 тис. закладів культури і мистецтв, починаючи  від клубів і аж до великих театрів. У заходах задіяно близько 70 тис. професійних діячів культури і біля 1 млн. аматорів. Усього в Україні буде проведено понад 600 тис. заходів.  Це і концерти, вистави, новорічні вистави за спеціальними сценаріями, на  яких ми очікуємо біля 15 млн. громадян різних категорій. На заходи, які проводить безпосередньо Міністерство культури (в Києві і поза його межами), понад 3 млн. грн. виділило Міністерство, плюс з обласних бюджетів – понад 30 млн.», - розповів Юрій Богуцький.

Він також звернув увагу, що окрім заходів, які проводить Міністерство, є заходи відомчі, шкільні, студентські, різних організацій та релігійних установ. За словами посадовця, орієнтовну цифру вуличних заходів визначити важко, так само як і кількість учасників - більш точні дані можна буде назвати лише після проведення заходів.

Особливу увагу Міністерство культури приділяє дитячим заходам і не тільки у межах України.

«Не  залишимо поза увагою і дитячу аудиторію, яка знаходиться поза межами України. Ще з 2010 року ми проводимо акцію «До вас їде Святий Миколай».  Ця акція охопила вже понад 10 країн Європи. Цього року цей захід буде проводитися в Іспанії та Португалії. На цю акцію витрачено понад 600 тис. грн. Там дитяча аудиторія – це діти заробітчан і української діаспори, така акція проводиться для них Міністерством культури», - зазначив Юрій Богуцький.

 

версія для друку