українська російська англійська
Микола Азаров вимагає від міністрів практичних рішень із забезпечення розвитку своїх галузей
26.12.2012 | 14:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кожен член нового Уряду повинен швидко знайти практичні рішення забезпечення розвитку своєї галузі в умовах рецесії. Відповідне завдання поставив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 26 грудня 2012 року. 

«Вся наша робота має бути підпорядкована тим складним і масштабним завданням, які стоять перед країною. Кожен член нового Уряду достатньо швидко повинен знайти практичні рішення: як забезпечити розвиток своєї галузі в умовах, коли в навколишньому світі продовжується економічний спад, коли конкуренція посилюється, а фінансові ресурси обмежені. Кожен повинен виявити максимум наполегливості, енергії, ініціативи», - наголосив Микола Азаров, додавши, що Кабінет Міністрів – це єдина команда, яка зобов’язана втілювати політику Президента України на економічне зростання як основу так потрібних суспільству соціальних змін на краще.

«Це повинна бути напружена, злагоджена, творча робота», - констатував Глава Уряду.

При цьому він відзначив, що урядова команда оновилася майже наполовину і помолодшала: «У складі Уряду 10 міністрів, які вперше очолили центральні органи виконавчої влади. Водночас кожен з них має особисті досягнення і авторитет».

Микола Азаров висловив переконання, що їхній свіжий погляд і сучасні знання, а також практичні навички, отримані в реальній роботі,  у поєднанні з досвідом і технологічністю працівників міністерств і відомств дозволять вирішувати найскладніші завдання.

«Я ж вимагаю від усіх максимальної відповідальності, ініціативи і водночас виваженості, уміння з практики робити висновки та коригувати свої дії. І працювати прозоро, бути доступними для слушних порад і критики, завойовувати довіру і визнання суспільства», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Водночас Микола Азаров окремо  акцентував увагу на особливій відповідальності і важливості виконання поставлених завдань перед відновленим Міністерством промислової політики, «тому що на першому місці порядку денного для України стоїть сильна, енергійна державна політика прискореної модернізації нашої промисловості», а також Міністерством економічного розвитку і торгівлі «як генератора і координатора програм економічного розвитку та відповідального за складання балансів і прогнозів вітчизняної економіки».

 

версія для друку