українська російська англійська
Уряд забезпечить хлібопекарські підприємства достатньою кількістю борошна для випікання хліба
26.12.2012 | 14:38
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Урядом прийнято рішення продовжити дію постанови, якою регламентується укладання тристоронніх угод між Аграрним фондом, обласними державними адміністраціями та хлібопекарськими підприємствами щодо постачання борошна, виробленого Аграрним фондом, на ці підприємства для випікання сортів хліба масового вжитку. Про це поінформував Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Іван Бісюк 26 грудня під час брифінгу в Будинку Уряду.

Перший заступник Міністра нагадав, що цього року зібрано третій за обсягом урожай в історії держави, він становить 46,2 млн. тонн зерна, з них − 15 млн. тонн пшениці. В Аграрному фонді на сьогодні накопичено 1,8 млн. тонн зерна і цей обсяг є достатнім для забезпечення продовольчої безпеки.

«Цього достатньо, щоб усі області держави, всі хлібопекарські підприємства мали борошно в тому обсязі, який вони замовляють», − сказав він. Також Іван Бісюк запевнив, що Уряд, Мінагрополітики та Аграрний фонд наразі роблять все можливе, щоб забезпечити хлібопекарські підприємства достатньою кількістю борошна за прийнятною ціною.

 

 

версія для друку