українська російська англійська
У Києві вшанували найвизначніших спортсменів та тренерів України
26.12.2012 | 15:24
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

У Києві відбулася щорічна церемонія вшанування найкращих спортсменів та тренерів України різних поколінь «Спортивне сузір’я України-2012».

У передноворічній зустрічі взяли участь еліта українського спорту: чемпіони та рекордсмени світу і Європи, переможці та призери Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор та їхні наставники. Зокрема, на святкове дійство завітали такі легенди українського спорту як Сергій Бубка, Віталій Кличко, Ніна Бочарова, Григорій Крісс, Іван Богдан, Зінаїда Турчина, Вадим Гутцайт, Юрій Тамм, Ольга, Віктор та Єлизавета Бризгіни, Ельбрус Тедеєв, Василь Ломаченко, Олександр Усик, Яна Шемякіна, Олексій Торохтій, Юрій Чебан, Яна Дементьєва та багато-багато інших.

Звертаючись до зірок українського спорту різних років, Голова Держслужби зазначив: "Минулий рік - Рік спорту та здорового способу життя, рік футбольного Євро-2012, рік Олімпійських та Парілімпійських ігор став істинним фундаментом у подальшій розбудові українського спорту. Усі реалізовані проекти, здобуті нагороди та міжнародні визнання сприятимуть розквіту українського спорту у майбутньому.

Прийдешній рік повинен зрушити з місця багатостраждальні надії українських спортсменів мати сучасні тренувальні центри. Вже у 2013 буде закладено першу цеглину у глобальній реконструкції Олімпійської бази у Конча-Заспі. У цьому ж таки році розпочнеться робота і над зведенням Олімпійського центру ігрових видів спорту у селі Гореничі", – наголосив Равіль Сафіуллін.

Під час святкового дійства за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту в Україні з нагоди 60-річчя участі спортсменів України в Олімпійських іграх Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко вручив державні нагороди легендам українського спорту Івану Богдану, Григорію Кріссу, Володимиру Морозову, Віктору Цибуленко, Олександру Шапаренко, Михайлу Маміашвілі, Зінаїді Турчиній, Ніні Бочаровій та Сергію Кушнірюку.

      Організатор свята " Спортивне сузір’я України-2012" – Державна служба молоді та спорту України.

 

 

версія для друку