українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив забезпечити цілодобову роботу Оперативного штабу у святкові дні
26.12.2012 | 17:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив забезпечити цілодобову роботу Оперативного штабу з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами. Відповідне завдання Глава Уряду поставив під час засідання Кабінету Міністрів 26 грудня Голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських.

Прем’єр-міністр наголосив на необхідності мобілізувати роботу всіх служб, які можуть бути причетні до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, в основному пов’язаних зі складними погодними умовами. Зокрема, це стосується МВС, МОЗ, Міненерговугілля, Укравтодору, комунальних служб в регіонах.

«Оперативний штаб повинен працювати цілодобово», - наголосив Микола Азаров. При цьому він особливо акцентував на роботі у вихідні та святкові дні, на необхідності вирішувати проблеми людей негайно, приходити на допомогу в будь-який час доби.

Прем’єр-міністр також наголосив на необхідності накопичення відповідних резервів засобів, необхідних для оперативного реагування в надзвичайних ситуаціях, зокрема, створенні запасів пально-мастильних матеріалів, суміші для посипання доріг тощо.

Нагадаємо, що на засіданні Кабінету Міністрів 17 грудня прийнято рішення про утворення при Міністерстві надзвичайних ситуацій  Оперативного штабу з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами. До його складу ввійшли керівники (на рівні заступника міністра) міністерств, зокрема, МНС, Міноборони, Мінінфраструктури, МВС, Мінсоцполітики, МОЗ. Контактні телефони  штабу при МНС – 247-30-02, 247-32-11, e-mail oper@mns.gov.ua )

Також за дорученням Прем’єр-міністра України у приміщенні Будинку Уряду функціонує Оперативний штаб з вирішення питань, пов’язаних із складними погодними  умовами. З черговим цього штабу можна зв’язатися за телефоном – 256-60-90, 256-67-70 або електронною поштою shtab@kmu.gov.ua .

 

версія для друку