українська російська англійська
Команда спеціалістів працює над усуненням недоліків в експлуатації швидкісних поїздів Hyundai
26.12.2012 | 18:14
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Hyundai Corporation повністю поділяє занепокоєння  щодо складнощів у нормальній експлуатації поїздів Hyundai, з якими стикнулася Україна у грудні поточного року. Про це йдеться у листі компанії, направленому на адресу Укрзалізниці та державного підприємства «Українська залізнична швидкісна компанія».

У листі зазначається: «Ці труднощі виникли через декілька недоопрацювань, допущених нами у період проектування та виробництва, а також у зв’язку з обмеженим терміном тестування, що було обумовлено необхідністю своєчасного забезпечення залізничним швидкісним рухом пасажирів у період проведення Євро-2012».

Водночас за інформацією, наданою компанією у листі, наразі вже усі недоліки, що заважають нормальній експлуатації поїздів на території України, повністю виявлені та вивчені. Розроблено та реалізується комплекс заходів з їх успішної ліквідації. Зокрема, Hyundai Corporation зазначає: «Над їх ліквідацією на сьогодні працює кваліфікована команда спеціалістів. За нашими прогнозами, повне усунення зауважень займе два-три тижні».

Hyundai Corporation висловила впевненість, що разом з Укрзалізницею усі існуючі проблеми будуть вирішені у найкоротші терміни. «Крім того, ми хотіли б запропонувати Українській залізничний швидкісній компанії провести додаткові програми підготовки машиністів для того, щоб запобігти серйозним поломкам у випадках виникнення непередбачуваних ситуацій під час експлуатації», – йдеться у листі.

Також Hyundai запевнила, що обов’язково врахує досвід першого року експлуатації поїздів у нашій державі.

 

версія для друку