українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Україна зацікавлена в розвитку тісного співробітництва з Китаєм у сфері агросектору
27.12.2012 | 11:06
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна зацікавлена в розвитку тісного співробітництва з Китаєм у сфері агросектору. На цьому  наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк під час робочої поїздки до Китаю. 

Зокрема, за його словами, у розширенні поставок української рослинницької продукції на китайський ринок. Також цікавим буде обмін досвідом у селекції рослин, обмін найкращими зразками насіння, а також випробування цього насіннєвого матеріалу в Україні. Крім того, в рослинницькій галузі одним із пріоритетних напрямків є проект розвитку меліорації у східних областях та проект виробництва засобів захисту рослин та добрив в Україні.

«Україна на сьогодні має низку проектів, які пропонує впровадити спільно з Китаєм. Так, ми хотіли б співпрацювати, використовуючи досвід обох країн у розвитку проектів з насінництва, меліорації, виробництва зернових культур та низки інших», - сказав Міністр. 

Також, додав  Микола Присяжнюк, українська сторона ініціює обмін досвідом у питаннях розробки новітніх технологій та обладнання для переробної галузі, налагодження співпраці в розвитку селекційно-племінної роботи та обміну племінними генетичними ресурсами. Не менш перспективною є можливість розвитку широкого кола взаємовигідних проектів у сфері рибного господарства.

Крім того, під час зустрічей буде приділено увагу  низці питань щодо вивчення китайського досвіду у сфері земельного законодавства. 

 

 

версія для друку