українська російська англійська
Через негоду заборонено рух транспорту окремими автошляхами Грузії
27.12.2012 | 11:23
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України звертає увагу автоперевізників, які планують поїздки до Грузії, про обмеження в русі на деяких ділянках доріг, спричинені складними погодними умовами.

Міністерство економічного і сталого розвитку Грузії попереджає, що у випадку погіршення погодних умов та накопичення автотранспорту на ділянці дороги перед Хрестовим перевалом пропуск транспортних заходів з причепами, напівпричепами, а також автобусів з кількістю місць понад 30, через КПП «Верхній Ларс – Казбегі» може бути тимчасово обмежений. Нині, згідно з даними Посольства України в Грузії, контрольно-пропускний пункт (КПП) «Верхній Ларс-Казбегі»  на російсько-грузинському кордоні працює у звичайному режимі, затримок з пропуску транспорту через кордон немає.

За інформацією Департаменту автомобільних доріг Міністерства економічного і сталого розвитку Грузії у зв’язку інтенсивним снігопадом та ожеледицею на ділянці дороги Кобі Гудуарі (Поста) (т.зв. «Хрестовий перевал») траси Мцхета-Степанцмінда-Ларс забороняеться рух транспортних засобів з причепами, напівпричепами, а також автобусів з понад 30 місцяь. Для інших типів автотранспорту рух дозволений за умови наявності ланцюгів проти ковзання, а також для автотранспорту з двома або більшою кількістю ведучих мостів. На ділянці дороги Кобі-Гудуарі (Поста) рух здійснюється через лавинозахисні тунелі.

Через інтенсивний снігопад та ожеледицю також заборонено рух всіх видів автотранспорту через Гамборський перевал траси Тбілісі-Телаві.

На інших автошляхах Грузії, зокрема, у районі Рікотського перевалу траси Тбілісі-Кутаїсі, рух автотранспорту є вільним.

 

версія для друку