українська російська англійська
Рятувальники Миколаївщини провели пожежно-тактичні навчання
27.12.2012 | 12:07
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

26 грудня у Миколаєві Територіальним управлінням МНС України у Миколаївській області проведено тактичне навчання з гасіння умовної пожежі в будівлі cанаторію-профілакторію «Інгул». Метою проведення таких навчань є відпрацювання взаємодії адміністрації об’єкта з рятувальниками під час гасіння пожежі і рятування людей з будівлі.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки в одній з кімнат на 7 поверсі санаторію виникла пожежа та розповсюдилася на площу 50 кв.м.  Пожежу виявив працюючий персонал, який повинен був організувати оповіщення та евакуацію людей, прийняти першочергові заходи з ліквідації умовної пожежі до прибуття рятувальних підрозділів. 

 У ході навчань відпрацьовувались дії персоналу об’єкта та рятувальників у ліквідації пожежі та рятування людей з багатоповерхівки. Усього в навчаннях було задіяно 7 одиниць  пожежно-рятувальної та спеціальної техніки та 35 чоловік особового складу.

Як зазначив начальник відділу оперативного-реагування ТУ МНС у Миколаївській області Віталій Каратай: «Пожежно-рятувальні підрозділи відпрацювали всі можливі способи проведення рятування людей – це й застосування альпіністського обладнання, спеціальної пожежної автотехніки та рятувальних мотузок». Результат навчання - злагоджені дії  персоналу об’єкта та рятувальників у ліквідації пожежі та рятуванні людей.

 

 

версія для друку