українська російська англійська
У 2013 році Укрзалізниця збереже вірність принципам соціальної відповідальності
27.12.2012 | 12:50
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У наступному році, незважаючи на несприятливі економічні обставини, Укрзалізниця продовжить дію благодійних акцій.  Відповідне рішення було прийняте на засіданні  Ради залізниць України.

Зокрема, перша стосується безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей-інвалідів.  Цією послугою можуть скористатися діти віком до 16 років, які належать до категорій дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; дітей-інвалідів усіх категорій; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей загиблих шахтарів та залізничників.

Дана акція діє з 2000 року та розповсюджується на загальні та плацкартні вагони нічних поїздів, вагони 2-3 класу Регіональних поїздів, Регіональний Експрес та Інтерсіті у внутрішньому сполученні та приміські поїзди. За 11 місяців поточного року в рамках акції залізниці України перевезли близько 117 тис. дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; близько 93,5 тис. дітей-інвалідів, майже 2,7 тис. дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; 661 дітей загиблих шахтарів та 231 дітей загиблих залізничників. За очікуваними даними, впродовж поточного року Укрзалізниця витратить на перевезення вищезазначених пільгових категорій населення понад 4,5 млн. грн.

Також у 2013 році Укрзалізниця продовжить акцію, започатковану у 2001 році, з безкоштовного надання постільної білизни та чаю інвалідам війни та учасникам війни, у т.ч. Великої Вітчизняної, учасникам бойових дій при проїзді за безкоштовними та пільговими проїзними документами, оформленими в обмін на талони у поїзди (вагони) Укрзалізниці у внутрішньому та міжнародному (СНД) сполученні. Лише впродовж поточного року Укрзалізниця за очікуваними даними витратить на дану акцію понад 1,7 млн. грн.

Крім цього, залізничники завжди з особливою увагою та турботою ставляться до ветеранів. На вокзалах постійно працюють групи, що надають допомогу ветеранам-інвалідам, забезпечують безкоштовний доступ до залів очікування, квиткових кас, камер схову. На привокзальних площах облаштовано спеціальні місця для паркування ветеранських автомобілів.

 

 

версія для друку