українська російська англійська
Завершено роботу із протидії фінансовим ризикам профучасників фондового ринку
27.12.2012 | 15:15
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) затвердила рішення «Про визначення критеріїв, за якими оцінюється ризик професійного учасника ринку цінних паперів бути використаним для відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму», яким фіналізує роботу регулятора в цьому напрямку. Відповідне рішення було прийнято на плановому засіданні регулятора, що відбулося 25 грудня 2012 року.

«Даним документом ми завершуємо роботу регулятора із приведення нормативних документів Комісії у відповідність до законодавства. Також хочу відзначити, що даний напрям роботи є одним із пріоритетних для нас, адже ми докладали чимало зусиль для того, аби діяльність Комісії у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинних шляхом, була ефективною», - повідомив Олег Мисюра, директор департаменту контрольно-правової роботи НКЦПФР.

Нагадаємо, що зміст документа вносить зміни, які стосуються виключення вимоги роботи за сумісництвом сертифікованих осіб у професійних учасниках ринку цінних паперів. Проект рішення було розроблено відповідно до статті 14 Закону України «Про запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинних шляхом, або фінансуванню тероризму».

Наразі Комісія врахувала побажання та зауваження від професійних учасників фондового ринку, погодила документ з профільними міністерствами та відомствами та направила його на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

версія для друку