українська російська англійська
Міністр оборони обіцяє, що армія стане сучасною та високомобільною
27.12.2012 | 16:36
Прес-служба Міністерства оборони

27 грудня 2012 року Міністр оборони України Павло Лебедєв перебуває з робочою поїздкою  у Севастопольському гарнізоні.

Керівник вітчизняного оборонного відомства відвідав Командування Військово-Морських Сил ЗС України та заслухав доповідь командувача виду віце-адмірала Юрія Іл’їна про стан справ на флоті.

Під час зустрічі з керівним складом Севастопольського гарнізону Міністр оборони наголосив на першочергових завданнях, які стоять перед Збройними Силами України на сучасному етапі.

«Основна увага приділятиметься бойовій підготовці військ. Ми будемо скорочувати частини забезпечення: армія майбутнього стане сучасною та високомобільною, – відзначив він. – Ми піднімемо престиж армії та флоту в суспільстві!».

За словами Павла Лебедєва, підвищена увага з боку керівництва оборонного відомства приділятиметься оснащенню авіації, Військово-Морських Сил та високомобільних десантних військ новими зразками озброєння та військової техніки. Вирішуватиметься й питання забезпечення військовослужбовців житлом.

«Велика увага приділятиметься морально-ідеологічному вихованню військовослужбовців, підняттю престижу військової служби», – наголосив Павло Лебедєв.

Міністр оборони України ознайомився з ходом ремонтних робіт на підводному човні ВМС “Запоріжжя”, поспілкувався з екіпажем субмарини та працівниками судоремонтного заводу.

 

 

 

версія для друку