українська російська англійська
На Оболоні після капремонту відкрили басейни у Центральній районній дитячій поліклініці
27.12.2012 | 17:20
Київська МДА

27 грудня голова Київської МДА Олександр Попов відкрив після капітального ремонту басейни у відділенні відновлювального лікування дитячої поліклініки Оболонського району. Відтепер діти з неврологічною патологією, наслідками травм, опіків та інших хвороб виконуватимуть усі лікувальні вправи, які допомагають їм подолати хвороби та зміцнити імунітет, у нових басейнах із сучасним обладнанням. Відділення відновлювального лікування, загальною площею 480 м2, також забезпечує проведення масажу, лікувальної фізкультури та роботу кабінету спелеотерапії, для дітей різного віку, зокрема – грудних.

Показово, що капітальний ремонт басейнів виконувався вперше за 26 років функціонування закладу.

Під час відкриття Олександр Попов підкреслив вагомість події для всіх дітей Оболонського району та їхніх батьків, адже мова йде про здоров’я маленьких киян.

«Профілактика захворюваності та оздоровлення найменших мешканців столиці – надзвичайно важлива тема, якій ми приділяємо особливу увагу. У Києві діє окрема програма, що передбачає відновлення роботи та відкриття нових оздоровчих басейнів в усіх районах міста. Сьогоднішня подія – це лише перші кроки у напрямку амбітних планів, які ми ставимо перед собою щодо розвитку мережі лікувально-профілактичних басейнів у столиці», – зазначив Олександр Попов.

Так, завдяки проведеному капітальному ремонту у великому басейні на 192 м2, глибиною 0,75-1,1м, чаша якого складає 60 м3 для дітей старшого та підліткового віку, а також у басейні для немовлят на 103,8 м2, глибиною 0,95-1,1м чаша якого – 20м3, замінено покриття чаш басейнів, встановлена нова сучасна очисна система води, що дозволяє підігрівати її до +27 - +33 та дає змогу економити витрати води.

Принциповим у модернізації басейнів є те, що створено замкнутий цикл циркуляції води в басейнах. Вода постійно забирається з басейнів на очистку, проходить фільтрацію і повертається очищеною і знезараженою назад у басейн. Дезінфекція води в басейнах проводиться завдяки спеціальним хімічним реагентам, які знезаражують воду. Для точного дозування СL і pH басейни оснащені автоматичними станціями, які самостійно дозують реагенти.

У басейнах поновлені внутрішні стіни та відремонтована стеля, замінені всі вікна та двері. Оновлено коридор відділення відновлювального лікування, а також зроблено ремонт фасаду басейнів. Оновлено і витяжну вентиляцію, що дасть змогу збільшити час експлуатації басейнів та покращити їхній мікроклімат.

Таким чином після реконструкції і модернізації лікувальний заклад отримав технологічно нові басейни, де діти зможуть залюбки проводити як реабілітацію після травм і хвороб, так і оздоровче плавання, зміцнюючи своє здоров’я.

 

версія для друку