українська російська англійська
На Сумщині упродовж року 340 дітей влаштовано до закладів сімейних форм виховання
27.12.2012 | 17:30
Сумська ОДА

На Сумщині відбулася обласна новорічна ялинка для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів

«Готуючись до проведення в регіоні новорічно-різдвяних свят, обласна влада не залишила без уваги жодну категорію дітей. Сподіваюся, сьогоднішня ялинка сподобається  малечі», – зазначила заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко, відкриваючи концертну програму.

За її словами, в області створено умови для реалізації права кожної осиротілої дитини на виховання в сім’ї, подолання соціального сирітства. Так, упродовж 2012 року 340 дітей влаштовано до сімейних форм виховання, з них 60 – усиновлено, 210 – передано під опіку та піклування, 70 – в прийомні сім’ї.

Тамара Іщенко побажала малечі, щоб 2013 став роком здійснення найзаповітніших мрій, приніс щастя, здоров’я та гарний настрій.

В урочистостях, що проходили на базі Сумського національного аграрного університету, взяли участь 200 дітей з усіх міст та районів області.

На гостей свята чекала цікава святково-розважальна програма, а після заходу – сюрприз – святковий обід та солодкі подарунки.

 

версія для друку