українська російська англійська
20 тис. рятувальників готові надавати допомогу громадянам під час новорічних та різдвяних свят
27.12.2012 | 17:06
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

У зв'язку з наближенням новорічних та Різдвяних свят МНС переведено на посилений варіант несення служби. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора департаменту управління рятувальними силами Олександр Тарасов.

«Рятувальники чергують цілодобово. У нас відпрацьовані маршрути під'їзду до місць з масовим перебуванням людей та запуску феєрверків, перевірена вся техніка та протипожежне водопостачання,  підготовлений весь особовий склад. 20 тисяч рятувальників та 5 тисяч одиниць техніки готові до виконання завдань, поставлених перед нами», - наголосив Олександр Тарасов.

За його словами, у місцях з масовим перебуванням людей чергуватимуть підрозділи рятувальників. У цілодобовому режимі в МНС працюватиме оперативний штаб з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади для  забезпечення швидкого реагування на всі можливі пожежі, аварії та інші надзвичайні ситуації. В усіх територіальних підрозділах проведено навчання для відпрацювання злагоджених дій рятувальників та з метою налагодження співпраці з іншими зацікавленими відомствами – Міноборони, МОЗ, Мінінфраструктури, МВС, місцевою владою.

За 11 місяців 2012 року виникло 66,5 тисяч пожеж. Внаслідок цього 2340 людей загинуло – це майже на 8% менше, ніж за аналогічний період 2011 року. Більше 65% пожеж виникло через необережне поводження з вогнем. Майже 80% випадків зареєстровані на території житлового сектору. При цьому протягом 11 місяців 2012 року на пожежах було врятовано 2599 людей. Таким чином щодоби виникало майже 200 пожеж, 7 осіб гинули та  5 травмувалося, завдавалося збитків на суму понад 9 млн. грн.

 

 

версія для друку