українська російська англійська
У 2013 році Укрзалізниця продовжить модернізацію локомотивів
28.12.2012 | 10:56
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Укрзалізниця продовжує роботи з модернізації тягового рухомого складу. Ці заходи здійснюються для впровадження енергозберігаючих технологій, покращення експлуатаційних характеристик локомотивів та умов праці локомотивних бригад.

У 2012 році модернізовано сучасними кабінами та енергозберігаючим обладнанням 5 електровозів серії ВЛ11, системою підігріву охолоджувальної рідини дизеля 12 тепловозів серії ЧМЕ3 та 1 серії 2ТЕ10, проведено модернізацію системою конденсаторного пуску дизеля 36 тепловозів серії ЧМЕ3 та 1 серії 2ТЕ10. У цілому план модернізації тепловозного парку енергозберігаючим обладнанням виконано повністю.

Разом з цим у поточному році завершено експлуатаційні випробування модернізованих маневрових тепловозів ЧМЕ3 поршнями з корундовим покриттям та новими розпилювачами форсунок дизелів. За їх попередніми результатами  досягнуто збільшення ресурсу поршнів у 2,5 рази та досягнуто зменшення споживання дизельного палива.

Фахівці локомотивного господарства галузі працюють спільно із науковцями щодо вибору найбільш ефективних технічних рішень щодо продовження терміну експлуатації тягового рухомого складу, удосконалення його характеристик, зменшення експлуатаційних витрат, а також аналізу результатів  експлуатаційних випробувань модернізованих локомотивів.

У 2013 році планується здійснювати заходи щодо модернізації електровозів серії ВЛ11 сучасними кабінами та енергозберігаючим обладнанням, модернізації маневрових тепловозів серії ЧМЕ3 новим силовим обладнанням та системами керування, системою підігріву охолоджувальної рідини, системою конденсаторного пуску та ін.

версія для друку