українська російська англійська
У рамках евакуації українських громадян із Сирії в Україну прибудуть 26 осіб
28.12.2012 | 13:34
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках евакуації громадян України з території Сирії 28 грудня ц.р. орієнтовно о 19:00 за київським часом рейсом авіакомпанії «Українсько-Середземноморських авіаліній» UF-202 за маршрутом Бейрут-Київ до аеропорту «Бориспіль» (термінал «В») прибуває група з 26 осіб: громадяни України – 11 жінок, 12 дітей; та 3 чоловіки-громадяни Сирії – члени сімей громадян України. В аеропорту евакуйованих зустрічатимуть співробітники Департаменту консульської служби МЗС України, МНС України, інші відповідальні особи.

На цей раз вивезення наших співвітчизників здійснювалося з міст Дамаск (наземним транспортом Посольств України до Лівану) та Алеппо (рейсовим літаком до аеропорту Бейрут) з подальшою відправкою в Україну вищезазначеним рейсом.

Виліт рейсу з Бейруту запланований орієнтовно о 16:00 за київським часом.

Організація евакуації забезпечувалася Посольством України в Сирії у координації з Посольством України в Лівані.

Фінансування евакуаційних заходів було здійснено повністю за рахунок МЗС.

До уваги представників ЗМІ: тим, хто бажає прибути в аеропорт „Бориспіль” для висвітлення прибуття евакуйованих із Сирії осіб, прохання узгодити це питання з Департаментом інформаційної політики МЗС та Прес-службою а/п „Бориспіль”.

Телефони ДІП МЗС України: 238 16 83, 238 15 29. 

Довідково

Загалом, у зв’язку з ескалацією сирійського конфлікту, Міністерством закордонних справ України разом з іншими задіяними державними органами з початку 2012 року було евакуйовано в Україну 361 громадянина (з урахуванням нинішнього етапу евакуації). Ще 139 нашим співвітчизникам було надано сприяння у поверненні на Батьківщину із залученням можливостей Міжнародної організації міграції. Також українська сторона допомогла залишити територію Сирії 44 іноземцям (17 громадянам Польщі, 7 громадянам Білорусі та 20 громадянам Сирії – членам сімей громадян України).

Крім цього, під час чергового загострення безпекової ситуації у Секторі Газа у листопаді ц.р. МЗС була надано допомогу у виїзді з цього району 83 громадянам України.

 

версія для друку