українська російська англійська
На Рівненщині зросло виробництво агропродукції
01.01.2013 | 09:15
Рівненська ОДА

В області у порівнянні з минулим роком збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції на 3-4 відсотки. Повідомив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

Так, аграрії виростили достатньо продовольчого зерна, а місцеві цукровари готові забезпечити краян солодким продуктом на три роки. Водночас цьогорічне перевиробництво може спровокувати у наступному році зменшення посівів цукрового буряка,  зазначив Анатолій Юхименко.

Тим часом про збут фермерської продукції нині в області дбають професійні менеджери. Так, одним із результатів першого форуму з агрологістики стало те, що цьогоріч майже три десятки фермерів краю створили бренд власної продукції – «Волинський екологічний продукт». Натомість експерти другого форуму працювали над шляхами його просування. Тож місцеві фермери вже завезли майже 500 тонн продукції у 2 десятки медзакладів області. Також менеджери проекту працюють над тим, щоб «Волинський екологічний продукт» був і у школах області. На черзі й відкриття фірмових торгових точок на ринках області.

Крім того, фермери краю й надалі отримують безвідсоткові кредити на розвиток власного господарства. Таку практику, з ініціативи голови облдержадміністрації Василя Берташа, запровадили вперше в Україні. На це з минулого року і до сьогодні виділили майже півтора мільйона гривень.

версія для друку