українська російська англійська
Микола Азаров відвідав із вихованцями школи-інтернату Головну ялинку України
28.12.2012 | 14:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров разом з вихованцями Великополовецької школи-інтернату відвідав Головну ялинку України у Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві.

«Я хочу привітати Вас з наступаючих Новим роком та Різдвом Христовим, побажати Вам, перш за все, здоров’я, гарно вчитися в школі, а хто ще не ходить до школи – гарно підготуватися до школи», - сказав Микола Азаров.

У Національному палаці мистецтв «Україна» діти, які разом з Главою Уряду приїхали на Головну ялинку країни, потрапили в новорічну казку: їх зустрічали Дід Мороз і Снігуронька та різноманітні казкові герої. Вони привітали діточок та Прем’єр-міністра з святами. Вихованці школи-інтернату розповідали Діду Морозу віршики та отримали від Миколи Азарова новорічні подарунки. У свою чергу діти вручили Прем’єр-міністру на згадку вишиту бісером ікону Святого Миколая. Вони також запросили Главу Уряду відвідати свій навчальний заклад.

Відвідання Прем’єр-міністром новорічних ялинок з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та тими, які виховуються у спеціальних навчальних закладах, стало традиційним.

Оскільки, за словами Глави Уряду, чужих дітей не буває, то всі повинні відчути турботу та увагу держави.

Довідково

У Великополовецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів, що на Київщині, навчаються та проживають 82 дитини.

У закладі є усі необхідні умови для повноцінного розвитку особистості. Вони мають можливість навчатися в спеціально облаштованих кабінетах математики, української мови та літератури, світової літератури, іноземної мови, історії, музики, ритміки, трудового навчання. У минулому році створено кабінети фізики, хімії та інформаційних технологій.

Після закінчення школи випускники мають можливість продовжити навчання у Бучанській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, Васильківському професійному ліцеї, Таращанському навчально-реабілітаційному центрі та по місцю проживання.

 

версія для друку