українська російська англійська
Микола Азаров привітав працівників Секретаріату Кабінету Міністрів з наступаючими новорічними та різдвяними святами
28.12.2012 | 15:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров привітав працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

Підбиваючи підсумки 2012 року, Микола Азаров відзначив низку найвизначніших досягнень Уряду, серед яких – проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, якому передувала велика робота з реалізації крупних інфраструктурних проектів (дороги, мости, стадіони, аеропорти, готелі), і що стало підтвердженням спроможності України реалізовувати масштабні проекти, навіть в умовах економічної рецесії.

Крім того, Микола Азаров наголосив на реалізації соціальних ініціатив Президента, зокрема протягом року значно підвищено пенсії, зарплати бюджетникам, допомоги при народженні дитини. Прем’єр-міністр зазначив, що наступного року допомога при народженні третьої дитини у сімї сягне майже 120 тис. грн.

Глава Уряду наголосив, що 2012 рік запам’ятається реалізацією масштабної програми з будівництва перинатальних центрів, які цьогоріч  відкриті у восьми регіонах України, а у 2013 році планується такі центри здати в експлуатацію у кожному  обласному центрі.

За словами Миколи Азарова, 2012 рік – це рік впровадження низки складних реформ, зокрема медичної, судової, пенсійної, сфери житлово-комунального господарства та ін.

Також, відзначив Прем’єр-міністр, 2012 рік запам’ятається виборами народних депутатів до Верховної Ради, зокрема забезпеченням з боку Уряду прозорого виборчого процесу шляхом встановлення на всіх дільницях веб-камер. «Так, що у 2012 році багато чого зроблено, є чого згадати», - зауважив Микола Азаров.

При цьому він висловив сподівання на великі досягнення Уряду, громадян України у 2013 році.

«Для мене число «13» - щасливе. Я, думаю, що воно буде щасливе для всієї країни. У мене 13 числа народився і син, і внук, і 13 числа я був затверджений на посаді Прем’єр-міністра», - сказав Микола Азаров.

 

 

версія для друку