українська російська англійська
Олександр Вілкул провів урядову селекторну нараду
28.12.2012 | 16:25
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів урядову селекторну нараду. На нараді були розглянуті питання щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язанні з несприятливими погодними умовами в період новорічно-різдвяних свят, а також щодо стану прийняття місцевих бюджетів.

У нараді взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, Міністр інфраструктури України Володимир Козак, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Сергій Чех, Голова правління НАК «Нафтогаз України» Євген Бакулін, Перший заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг України Микола Мездрін, начальник Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, голови обласних державних адміністрацій та їх заступники.

«Якість роботи влади пересічні громадяни оцінюють у першу чергу за рівнем і якістю роботи житлово-комунального господарства, транспорту, систем енергозабезпечення, тепло- і водопостачання. Особливо це актуально в зимовий період», - зазначив, відкриваючи нараду Олександр Вілкул.

 

версія для друку