українська російська англійська
У Києві триває благодійна акція з безкоштовної передачі глюкометрів
28.12.2012 | 17:20
Київська МДА

У Деснянському районі столиці триває благодійна акція з безкоштовної передачі глюкометрів мешканцям району, хворим на цукровий діабет. Минулого тижня перші 200 апаратів отримали мешканці Троєщини, цими днями ще 200 апаратів отримали мешканці Лісового масиву.

Діабет – достатньо актуальна проблема. Нині ситуація з захворюваністю на діабет набула статусу епідемії. Для того, щоб діабетики мали змогу щоденно слідкувати за станом свого здоров’я та вчасно вживати профілактичні заходи було ініційоване проведення акції з безоплатної передачі глюкометрів хворим.

Організатори акції – управління охорони здоров’я Деснянської райдержадміністрації, благодійники – планують протягом наступного року забезпечити всіх хворих на діабет мешканців Деснянського району безплатними глюкометрами. Тут переконані, що можливість постійно слідкувати за рівнем глюкози у крові у домашніх умовах полегшить життя хворим, а постійний контроль харчування, грамотний підхід до фізичних навантажень, адекватне і кореговане медикаментозне лікування допоможуть їм у подальшому уникнути будь-яких ускладнень.

 

версія для друку