українська російська англійська
Олександр Вілкул: Влада має своєчасно і правдиво інформувати громадян про виникнення аварій і строки їх ліквідації
28.12.2012 | 16:43
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Влада має своєчасно і правдиво інформувати громадян про виникнення аварій і строки їх ліквідації. На цьому наголосив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час урядової селекторної наради, яка пройшла під його головуванням. На нараді були розглянуті питання щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язанні з несприятливими погодними умовами в період новорічно-різдвяних свят, а також щодо стану прийняття місцевих бюджетів.

«Люди мають довіряти інформації, що іде від влади. Тому окремо наголошую на своєчасному і правдивому інформуванні громадян про аварії, що виникли, та реальні строки їх ліквідації», - зазначив урядовець.

Також, за його словами, у новорічні свята робота громадського транспорту у великих містах, зокрема метрополітенів, має бути подовжена.

Особлива увага керівників регіонів має бути звернена на роботу у святкові дні «швидкої допомоги» та медичних закладів. А після свят - необхідно активізувати роботу комунальних служб для своєчасного вивезення побутових відходів.

версія для друку