українська російська англійська
Олександр Вілкул: Всі регіони повинні мати чіткі стратегії розвитку
28.12.2012 | 16:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Всі регіони повинні мати чіткі стратегії розвитку в розрізі кожного міста та району. Таке завдання поставив керівникам регіонів Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час урядової селекторної наради, яка пройшла під його головуванням. На нараді були розглянуті питання щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язанні з несприятливими погодними умовами в період новорічно-різдвяних свят, а також щодо стану прийняття місцевих бюджетів.

«Бюджетні кошти повинні йти на вирішення актуальних проблем громад. Для цього мають бути чіткі адресні стратегії розвитку областей в розрізі кожного міста та району відповідно до Програми реформ Президента України. Ми обов’язково зустрінемось з керівництвом кожного регіону, на місці розглянемо існуючі плани і окреслимо наступні кроки. Це одне зі стратегічних наших завдань на наступний рік. Для цього будуть використані кращі світові практики, залучено провідних експертів», - зазначив урядовець.

Бюджети областей, міст, районів, сільських, селищних рад мають бути прийняті якнайшвидше.

«Вимагаю активізувати роботу на місцях, працюйте з депутатським корпусом. Переконаний, що не потрібно пояснювати наслідки зриву бюджетного процесу», - наголосив Олександр Вілкул.

 

версія для друку