українська російська англійська
Микола Азаров: Рік, що минає, створив хороший фундамент для продовження реформ і в 2013 році
28.12.2012 | 17:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У 2013 році Уряд має намір продовжувати реалізацію реформ і модернізацію України. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Рік, що минає, з усіма його проблемами, тим не менш, створив хороший фундамент для продовження реформ і модернізації нашої країни в наступному 2013 році. Саме на це націлено новий Уряд України, і саме цими завданнями він буде займатися в новому році», - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що найяскравішою подією року, що минає, було проведення Євро-2012. «Нашу країну відвідало більше 8 млн. туристів, і про нашу країну дуже багато дізналися. З іншого боку, ця подія дозволила нам реалізувати цілий ряд масштабних національних проектів», - сказав Прем'єр-міністр.

Крім того, зазначив Глава Уряду, 2012 рік запам'ятається всім соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича. За його словами, Уряду довелося провести дуже серйозну роботу, щоб виконати їх у повному обсязі.

«А тут було не тільки підвищення зарплат і пенсій, але ще і виплата компенсації за знеціненими вкладами населенню, програма доступного житла та багато іншого. Незважаючи на кризу, нам вдалося утримати стабільність в країні, і, напевно, це найголовніше досягнення Уряду», - заявив Микола Азаров.

Звичайно ж, додав Прем'єр-міністр, було також і багато проблем. Це і високі ціни на газ, непроста ситуація на світових фінансових ринках і багато інших.

На жаль, підкреслив Микола Азаров, через гостру нестачу фінансових ресурсів Уряду не вдалося в повній мірі реалізувати в році, що минає, всі ті плани, які були намічені. Це стосується темпів економічного зростання і, відповідно, пов'язаного з цим вирішення цілого ряду масштабних проектів.

«Однак якщо дивитися на 20-річну історію України, то цілком резонно запитати: чи багато подібних проектів було реалізовано за цю історію? Якщо бути об'єктивним, то ми побачимо, що їх взагалі не було і що вони вперше з'явилися тільки в останні роки.

У році, що минає, країна активно займалася модернізацією економіки. У багатьох областях і регіонах з'явилися нові виробництва, заводи, підприємства, абсолютно іншого технологічного рівня, ніж ми мали раніше. І це теж великий наш позитив і велике наше досягнення», - сказав він.

версія для друку