українська російська англійська
Олександр Вілкул: Практика соціальних патрулів для порятунку від морозів безхатченків має бути поширена на всю Україну
28.12.2012 | 17:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Практика соціальних патрулів для порятунку від морозів безхатченків має бути поширена на всю Україну. Таке доручення керівникам областей та главам профільних міністерств дав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час урядової селекторної наради, яка пройшла під його головуванням. На нараді були розглянуті питання щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язанні з несприятливими погодними умовами в період новорічно-різдвяних свят, а також щодо стану прийняття місцевих бюджетів.

«У всіх містах і районах вже створені спеціальні пункти обігріву. Проте в Україні від переохолодження вже померли 133 людини, переважна більшість з яких не мають постійного місця проживання. Для вирішення цієї проблеми необхідно поширити практику соціальних патрулів», - зазначив урядовець.

До складу такої патрульної групи має входити представник правоохоронних органів або працівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій, лікар та соціальний працівник. Патруль має бути забезпечений автотранспортом.

 

версія для друку