українська російська англійська
На Рівненщині продали втричі більше ялинок, ніж торік
29.12.2012 | 09:43
Рівненська ОДА

Мешканці Рівненської області придбали вже майже 32 тисячі хвойних красунь. За продані сосни і ялини лісівники області виручили більше 1 мільйона гривень. Торік реалізували лише 12 тисяч новорічних дерев на загальну суму 455 тисяч гривень.

Загалом цьогоріч для краян лісоводи підготували понад 80 тисяч сосен і ялин. Тому новорічних дерев вистачить усім, запевнили в обласному управлінні лісового господарства. Наразі найбільшим попитом у краян користуються хвойні дерева Володимирецького, Сарненського та Соснівського лісгоспів.

Нагадуємо, усі дерева, що підлягають реалізації, мають спеціальне маркування – пластикові бирки зі штрих-кодом, за яким можна визначити, де росло дерево.

«Такий контроль дозволить захистити хвойні насадження від незаконних вирубок у передноворічний період», - переконаний заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. За словами спеціалістів обласного управління лісового та мисливського господарства, штраф та шкода, заподіяна лісу за одне новорічне дерево, мінімум 283 гривень. Загалом, за незаконно заготовлені ялинки з початку їх реалізації вже склали 35 протоколів.

 

версія для друку