українська російська англійська
Під час ліквідації наслідків негоди військовослужбовці розчистили від снігу 5,6 тис. км автодоріг
28.12.2012 | 18:25
Прес-служба Міністерства оборони

Із 16 грудня у ліквідації наслідків снігопадів на території Київської, Чернівецької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Вінницької областей взяли участь близько 3 тис. військовослужбовців Збройних сил України та 525 одиниць військової техніки. Про це поінформував заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський 28 грудня 2012 року перед початком прямої телефонної лінії у Клубі Кабінету Міністрів України.

Протягом виконання визначеного Урядом України завдання щодо ліквідації наслідків снігової стихії силами та засобами Збройних Сил України було розчищено від снігу 5 тисяч 633 кілометри автомобільних доріг, евакуйовано 524 цивільних автомобілі, для поновлення руху на дорогах перевантажено 131 тонну піску. У пунктах обігріву, розгорнутих військовими, обігріто та забезпечено харчуванням понад 1 тисячу осіб.

«Завдяки своєчасному втручанню особового складу та важкої спеціальної техніки Збройних Сил України надзвичайну ситуацію вдалося не лише нейтралізувати, а й взяти під контроль. Своїми діями українські військовослужбовці вкотре довели, що за першим покликом готові прийти на допомогу людям», – зазначив Володимир Можаровський.

 

версія для друку