українська російська англійська
У 2013 році меланж з території України буде повністю вивезений
28.12.2012 | 18:41
Прес-служба Міністерства оборони

У 2012 році було утилізовано понад 50 тис. тонн ракет і боєприпасів. Це майже на 6 тис. тонн більше, ніж у 2011 році. З військових баз зберігання вилучено та передано на утилізацію на підприємства Російської Федерації 2,3 тисячі тонн меланжу. Про це повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський під час прямої телефонної лінії у Клубі Кабінету Міністрів України.

За його словами, усього з 2008 року в рамках виконання Державної цільової оборонної програми утилізації звичайних видів боєприпасів, не придатних для подальшого використання і зберігання, утилізовано більше 162 тис. тонн ракет і боєприпасів.

Заступник Міністра оборони України наголосив, що наступного року відповідно до Державної програми утилізації передбачається утилізувати 58,4 тис. тонн ракет і боєприпасів. Крім того, планується звільнити територію держави від залишку меланжу, який на сьогодні становить близько 6,3 тис. тонн.

«Виконання програми утилізації дасть змогу скоротити неперспективні арсенали, бази і склади та вивільнити чисельність особового складу для бойових частин, зменшити вартість утримання Збройних сил України», – відзначив Володимир Можаровський.

 

версія для друку