українська російська англійська
Теплопостачання Полтави відновлене у повному обсязі, - Олександр Аліпов
29.12.2012 | 09:37
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

О 15:00 28 грудня було відновлене теплопостачання чотирьох мікрорайонів Полтави, які були відключені для термінового ремонту тепломережі. Міська влада та комунальники спрацювали на випередження, чим відвернули загрозу серйозної аварії. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Аліпов, який відстежував ситуацію у регіоні для організації допомоги від центральних органів влади у випадку, якби така підтримка знадобилася.

«Це не був порив, як і не був плановий ремонт. Під час морозів, які панували нещодавно, в процесі експлуатації найбільшої в місті котельні, розташованої на вулиці Ціолковського, 8, було виявлено зношену ділянку тепломережі, що загрожувала серйозною, якщо не катастрофічною аварією вже у найближчому у майбутньому. Фахівці комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» дочекалися найбільш значного підвищення температури повітря та мусили провести терміновий позаплановий ремонт. Таким чином було усунуто загрозу крупної аварії під час новорічних та різдвяних свят», – відзначив Перший заступник очільника Мінрегіону.

За його словами, вже з 6-ї години ранку 28 грудня тимчасово були відключені споживачі тепла у чотирьох районах міста, про що підприємство своєчасно попередило громадян. Ще перед тим були проведені всі необхідні підготовчі роботи, про ситуацію та заходи, які планувалося вжити, повідомлено Мінрегіон та Держслужбу з надзвичайних ситуацій, організовано міжвідомчу взаємодію між міськими службами.

«Комунальні служби міста спрацювали оперативно, і вже о 15:00 ремонтні роботи були завершені та розпочато подачу теплоносія в систему. Ще через дві години тепло повернулося у помешкання людей. Таким чином, теплопостачання обласного центру відновлене повністю. Зі свого боку, Мінрегіон України відстежував ситуацію та готував термінові заходи із координації допомоги із інших регіонів та від центральних органів влади, яку вони повністю були готові надавати полтавчанам у випадку, якби ситуація ускладнилася чи вийшла з-під контролю», – прокоментував хід аварійно-відновних робіт Олександр Аліпов.

Нагадаємо, 28 грудня 2012 року для проведення термінового ремонту зношеної ділянки тепломережі у Полтаві було тимчасово відключено від опалення та гарячого водопостачання будинки у мікрорайонах Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка, у яких проживають близько 180 тисяч мешканців, без тепла були також два медичні заклади, дві школи та чотири дитсадки.

 

версія для друку