українська російська англійська
Два дитячих садочки та фельдшерсько-акушерський пункт відкрили у Немирівському районі на Вінниччині
01.01.2013 | 09:10
Вінницька ОДА

Два дитячих садочки та фельдшерсько-акушерський пункт відкрили у  Немирівському районі на Вінниччині. Такі новорічні подарунки отримали жителі сіл Гунька та Райгород, що на Немирівщині Вінницької області.

Так, у селі Гунька відкрили фельдшерсько-акушерський пункт, підпорядкований Центру первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради. Кабінет обладнаний всім необхідним, у т.ч. столик пеленальний, стерилізатор, кушетка, медична шафа. Повну укомплектацію медичними засобами планується провести найближчим часом.

У приміщенні Гуньківської школи у цей же день відкрили дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Заклад розрахований на 2 групи чисельністю 32 дитини. Відкриття садочку співпало зі святкуванням 20-річчя школи.

Матимуть свій дошкільний навчальний заклад і жителі села Райгород. На навчання у «Ромашці» на даний момент вже є заяви від батьків 32 дітей.

Загалом, у Немирівському районі нараховується 29 дошкільних навчальних заклади. У 2012 році відкрито дитячі установ у селах Нові Обіходи, Гунька та Райгород, а також додаткові групи: дві у селі Мухівці, та по одній в селах Велика Бушинка, Брацлав та Кірово.

 

версія для друку