українська російська англійська
Міністр оборони: Українське військо зазнає докорінних змін наступного року
29.12.2012 | 11:56
Прес-служба Міністерства оборони

З нагоди новорічних та різдвяних свят Міністр оборони України Павло Лебедєв привітав військовослужбовців та працівників ЗС України, ветеранів Збройних Сил та членів їхніх сімей.

«Підсумовуючи рік, що минає, можна із впевненістю сказати, що 2012 рік увійде в історію як черговий крок на шляху до створення армії нового зразка», – наголосив Павло Лебедєв.

Він відзначив, що завдяки спільним зусиллям військовослужбовців та цивільних працівників, злагодженій співпраці органів військового управління та військових штабів усіх рівнів, оборонному відомству вдалося досягти суттєвих результатів у справі зміцнення обороноздатності держави.

«Українські військові, окрім виконання щоденних завдань із бойової підготовки, активно долучилися до боротьби з наслідками снігової стихії, вкотре довівши, що готові не лише захистити недоторканність і територіальну цілісність держави, а й прийти на допомогу людям у мирний час», – сказав Міністр оборони.

«Вже у новому році на нас чекають нові, масштабні завдання. Президентом України визначено шляхи подальшого реформування і розвитку Збройних Сил. Українське військо зазнає докорінних змін. Буде переглянуто структуру та систему управління Збройними Силами і поліпшено систему підготовки фахівців, призупинено призов на строкову військову службу з одночасним переходом до комплектування армії виключно за контрактом, як це зроблено сьогодні у провідних країнах світу», – відзначає Павло Лебедєв.

Водночас, як наголошує керівник вітчизняного оборонного відомства, зміни торкнуться не лише цих стратегічних питань. Військова реформа не обмежиться зміною структури Збройних Сил, їх чисельності та принципу комплектування. Як і раніше, максимальна увага буде зосереджена на виконанні завдань, які ставить керівництво держави щодо оснащення Збройних Сил України новими та модернізованими зразками озброєння та військової техніки, інтенсифікації бойової підготовки та підвищення вишколу особового складу, забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та їх родин, участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

«На нас чекає дуже важливий і насичений рік. Попереду напружена робота та надзвичайно відповідальні завдання, для виконання яких нам знадобиться мобілізація усіх людських і матеріальних ресурсів. Переконаний, що разом ми здолаємо будь-які труднощі на шляху до мети», – зазначив він.

Міністр оборони окремо привітав військовослужбовців, які у новорічні та різдвяні свята нестимуть чергування на бойових постах. А також воїнів-миротворців, які виконують завдання в інших країнах і зустрічатимуть свята далеко від рідних домівок.

«Вітаю усіх із Новим 2013 роком та Різдвом Христовим! Нехай у кожній оселі яскравими вогниками запалає новорічна ялинка, а у серці кожного з вас житиме надія і віра в те, що все буде добре», – привітав військовослужбовців та працівників ЗС України, ветеранів Збройних Сил та членів їхніх сімей Міністр оборони України Павло Лебедєв.

версія для друку