українська російська англійська
До свят миргородські авіатори отримали два навчально-тренувальні літаки Л-39 "Альбатрос"
29.12.2012 | 15:18
Прес-служба Міністерства оборони

До традиційних новорічних і різдвяних привітань від військового керівництва Миргородська бригада тактичної авіації винищувальна, якою командує полковник Олег Гесь, отримала і два навчально-тренувальні літаки Л-39 “Альбатрос”, які прибули 29 грудня 2012 року з Чугуївського авіаремонтного заводу.

Екіпажі крилатих машин очолили досвідчені пілоти авіабригади підполковник Володимир Цапенко та майор Сергій Рудаков. А стажерами стали цьогорічні випускники Харківського університету Повітряних Сил лейтенанти Дмитро Добреля та Сергій Фішер.

«Прийом матеріальної частини та переліт пройшли без ускладнень», – зазначив заступник командира авіаційної бригади підполковник Володимир Цапенко.

За його словами, єдине, що внесло корективи у планову таблицю – це складні погодні умови, через які перебазування довелося відкласти на кілька днів.

«До матеріальної частини в ході обльоту та перельоту на базовий аеродром зауважень не виникло. Для молодих льотчиків це був перший екзамен на професійну виучку та практичний досвід», – сказав офіцер.

Підполковник Володимир Цапенко повідомив, що після виконання на літаках комплексу регламентних робіт вони одразу будуть включені у планову таблицю виконання польотів.

«Збільшення парку навчально-тренувальних машин значно зекономить матеріальний ресурс бойових літаків та паливно-мастильних матеріалів, тоді як загальний наліт екіпажів навпаки виросте», – наголосив він.

 

версія для друку