українська російська англійська
Микола Азаров привітав фермера
29.12.2012 | 15:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров зустрівся із фермером Павлом Збінським, приватне господарство якого Глава Уряду відвідував влітку 2012 року, привітав з Новим роком і Різдвом і похвалив його за реалізацію показового екологічного  проекту з вирощування індиків.

 "Ви - приклад того, як піднімають не тільки себе, а й піднімають країну. Ви -людина, яка за короткий проміжок часу своєю працею створила добробут для себе й своєї родини. Я глибоко переконаний, що 2013 рік буде для вас успішним", - наголосив Микола Азаров.

Фермер зауважив, що після того, як Прем'єр-міністр побував у нього в гостях та поширилася інформація про його приватне господарство, багато людей стали цікавитися, як зайнятися фермерством, організувати вирощування індиків.

 За словами  Павла Збінського, в Україні для його продукції є великий ринок збуту, постійний попит, тому він збирається розширятися, але не за рахунок збільшення поголів'я, а спробує ініціювати створення подібних невеликих господарств, які витримують екологічний стандарт виробництва, об'єднуватимуться, наприклад, у кооператив.

"Я після цього успішного проекту не боюся змін", - запевнив фермер і додав, що зараз за рахунок вирощування індиків він повністю забезпечує себе і свою родину.

Після цього Микола Азаров і Павло Збінський обмінялися думками щодо перспектив фермерських господарств в Україні.

Фермер Павло Збінський живе у селі Костовці на Житомирщині, має ферму з 500 індиків і пасіку, займається вирощуванням ягід.

Він - киянин, який під час економічної кризи втратив роботу і переїхав до села, де організував фермерське господарство.

версія для друку