українська російська англійська
Усі регіони у повному обсязі отримали кошти для виплати зарплат бюджетникам
29.12.2012 | 15:57
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Працівники бюджетної сфери мають зустріти Новий рік без боргів. Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

«Усі регіони у повному обсязі отримали кошти для виплати зарплат працівникам бюджетної сфери. Я особисто проконтролювала, щоб кошти дійшли до регіонів. Зараз керівники областей несуть персональну відповідальність, щоб кошти дійшли до людей. На вчорашній селекторній нараді я ще раз нагадала їм про це. Ми зробили все, щоб працівники бюджетної сфери зустріли Новий рік без боргів», - наголосила вона.

Міністр зазначила, що посилено контроль щодо виплати зарплат бюджетникам.

«При Мінсоцполітики відновлено роботу Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості із зарплати. Також Міністерство звернулося до профспілок для того, щоб вони своєчасно інформували про виникнення заборгованості у бюджетній сфері. Посилено моніторинг звернень громадян через «гарячу» телефонну лінію Кабінету Міністрів України», - додала Наталія Королевська.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Микола Азаров 24 грудня доручив Міністру соціальної політики Наталії Королевській взяти на контроль питання виплати заробітних плат.

 

версія для друку