українська російська англійська
На новорічному ярмарку у Херсоні реалізовано понад 350 тонн продукції
30.12.2012 | 10:45
Херсонська ОДА

На новорічному ярмарку у Херсоні реалізовано понад 350 тонн продукції. Про це повідомив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Михайло Мельник.

Зокрема, на ярмарку реалізовано близько 28 тонн м’яса та м’ясних виробів, 20 тонн риби, близько 18 тонн олії, 12 тонн молочної продукції, 250 тис. шт. яєць. Також населенню були представлені 25 тонн крупів в асортименті (рисова, пшоно,пшенична, перлова, кукурудзяна, ячнева) та 90 тонн овочевої продукції.

Кращим підприємствам, зокрема, з Каховського, Голопристанського, Білозерського, Бериславського, Скадовського та Цюрупинського районів були вручені подарунки і нагороди.

Слід відзначити, що на новорічному ярмарку свою продукцію представляли також торгові підприємства Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської областей та АР Крим.

«Сьогодні ми підбиваємо підсумки проведення новорічного ярмарку, який проходив протягом трьох днів і можемо відзначити, що він відбувся на гідному рівні», - відзначив Михайло Мельник, подякувавши представникам районів, які реалізовували свою продукцію на ярмарковому заході.

Нагадаємо, що новорічний ярмарок, який  відкрив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, розпочав свою роботу 27 грудня поточного року.

 

 

 

 

 

 

версія для друку