українська російська англійська
Міліція вилучила з нелегального обігу понад півмільйона піротехнічних виробів
30.12.2012 | 11:24
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Вага вилученої піротехніки складає 15 тонн. На жаль, правоохоронці вже фіксують випадки травмування громадян неякісними піротехнічними виробами. У зв’язку з цим міліція звертається до громадян із проханням поводитися дуже обережно з піротехнікою, а також приділити підвищену увагу поведінці дітей, аби не допустити їх травмування.

Днями на Рівненщині за медичною допомогою звернулися батьки 7-річного школяра. Діагноз, поставлений медиками, полягав у травматичній ампутації пальця на лівій руці дитини. Хлопець пояснив, що тілесні ушкодження він отримав через неправильне поводження зі знайденою на вулиці петардою. Наразі за цим фактом триває перевірка.

Тим часом працівники органів внутрішніх справ у взаємодії із зацікавленими правоохоронними та контролюючими органами здійснюють відпрацювання торговельних закладів, ринків та інших місць можливої реалізації піротехнічної продукції.

Ця робота проводиться з метою припинення фактів реалізації населенню несертифікованої піротехнічної продукції, а також вилучення піротехнічних виробів, продаж яких здійснюється в невстановлених місцях або без відповідних документів. Крім того, правоохоронці встановлюють осіб, які незаконно займаються виготовленням та збутом піротехніки.

Зокрема, вже перевірено понад 800 торговельних закладів, майже 10 тис. ринків та інших місць можливої реалізації піротехнічної продукції. У результаті проведення цих заходів установлено понад 700 випадків її продажу без відповідних документів.

Із незаконного обігу вилучено понад 512,4 тис. одиниць піротехнічних виробів, вага яких склала більше 15 тонн. За їх незаконну реалізацію складено адміністративні протоколи стосовно 732 осіб, а на ще 151 громадянина – за протиправне застосування піротехніки.

Міліція нагадує, що необережне поводження з піротехнічними виробами або використання неякісної піротехніки може обернутися трагедією.

 

версія для друку