українська російська англійська
Президент доручив Нацдержслужбі затвердити заходи на 2013 рік з професійного розвитку зарахованих до резерву 60 осіб
30.12.2012 | 12:25
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

Президент України розпорядженням від 29 грудня 2012 року № 245/2012-рп затвердив список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», та доручив Національному агентству України з питань державної служби за пропозиціями Національної академії державного управління при Президентові України і зацікавлених міністерств затвердити перелік заходів на 2013 рік з професійного розвитку зарахованих до резерву 60 осіб.

Участь у формуванні Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», започаткованого відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 є одним з пріоритетних напрямів діяльності Нацдержслужби України.

У 2012 році Нацдержслужбою України в повному обсязі виконані завдання щодо формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», визначені згаданим Указом Глави держави.

 

Довідково

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» започатковано та формується відповідно до Указу Президента України від 1 лютого 2012 року № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки» з метою формування нової державницької управлінської еліти, здатної усвідомлювати національні інтереси і брати на себе відповідальність за їх реалізацію, готової не лише приймати вольові рішення, а й ефективно надавати управлінські послуги. (www.pkr.nads.gov.ua).

Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб.

Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п'яти років до 100 осіб щороку.

Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п'ять років. Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк.

Зарахування кандидата до Президентського кадрового резерву залежить від успішного проходження конкурсного відбору.

Особи, зараховані до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», зобов’язані брати участь у запланованих заходах із професійного розвитку.

Професійний розвиток осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, здійснюється шляхом:

підвищення рівня професійної компетентності, зокрема, у формі професійних програм, спеціальних курсів, тематичних семінарів, тренінгів, що організовуються Національною академією державного управління при Президентові України;

підвищення кваліфікації у провідних вищих навчальних закладах України та за кордоном;

стажування у державних органах, а також на державних підприємствах, в установах та організаціях;

участь у конференціях, нарадах, семінарах, круглих столах, тренінгах, робочих групах з підготовки проектів програм, нормативно-правових актів тощо.

 

 

версія для друку