українська російська англійська
Відбулася телефонна розмова керівників зовнішньополітичних відомств України та Польщі
31.12.2012 | 16:04
Прес-служба Міністерства закордонних справ

31 грудня цього року відбулася телефонна розмова Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари з Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.

Керівник зовнішньополітичного відомства Польщі привітав Леоніда Кожару із призначенням на посаду Міністра закордонних справ України, побажавши успіхів на цьому відповідальному посту.

Сторони узгодили шляхи подальшого поглиблення політичного діалогу у 2013 році, спрямовані на наповнення практичним змістом стратегічного партнерства між двома державами.

Особлива увага була приділена забезпеченню регулярності контактів між Президентами України та Польщі, а також зміцненню всебічної співпраці на міжурядовому рівні.

Міністр Л. Кожара з вдячністю прийняв запрошення свого польського колеги відвідати ближчим часом Варшаву з метою проведення чергового засідання Ради МЗС обох країн.

Українська сторона підтвердила стратегічний характер інтеграції нашої держави до Європейського Союзу та запевнила у готовності вжити всіх необхідних заходів для реалізації цієї мети.

Зі свого боку Міністр Р. Сікорський висловив готовність і надалі надавати необхідну підтримку євроінтеграційному курсу України. У цьому контексті було домовлено про тісну взаємодію з метою належної підготовки Саміту Україна-ЄС 25 лютого 2013 року та якнайшвидшого підписання Угоди про асоціацію.

 

версія для друку