українська російська англійська
Учні з Донеччини святкуватимуть Різдво у галицьких родинах
02.01.2013 | 10:32
Львівська ОДА

127 учнів та вчителів із м. Горлівки  (Донецька область) святкуватимуть Різдво на Львівщині. Учні  шкіл проживатимуть у  галицьких родинах у Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Миколаївському, Самбірському та Яворівському районах Львівської області. Про це повідомила заступник начальника головного управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації Богдана Біляк.

«Учнівські делегації візьмуть участь у різдвяних дійствах, ознайомляться з історією, культурою нашого краю, побувають у музеях Львівщини, також будуть  організовані  екскурсії до Олеського, Підгорецького замків, у музей Івана Франка с. Нагуєвичі (Дрогобицький район), у музей Петра Сагайдачного с. Кульчиці (Самбірський район),  літописних давньоруських міст Львів, Бужеськ та Плісненсько (Буський район),  поїздка в зимові Карпати (Урицькі скелі), до м. Трускавця, у музей-заповідник “Розточчя” – Страдецька гора – НПП «Яворівський – стежка Івана Франка», – розповіла Богдана Біляк.

За її словами, також під час перебування на Львівщині гості ознайомляться з українськими різдвяними традиціями та звичаями, будуть учасниками Святої вечері, святкуватимуть у родинах Різдво, колядуватимуть з вертепом, вивчатимуть колядки, щедрівки, різдвяні вітання, відвідають святкові богослужіння та Божественні Літургії у храмах області, удосконалять знання з української мови.

 

версія для друку