українська російська англійська
Внесено зміни до порядків формування тарифів на теплову енергію та водопостачання
02.01.2013 | 15:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Відповідну постанову №  1206 Уряд прийняв 26 грудня 2012 року.

Цей  нормативно-правовий акт розроблено відповідно до законів України «Про питну воду та питне водопостачання», «Про теплопостачання».

Мета цього урядового документа – приведення постанови Кабінету Міністрів № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» у відповідність до вищевказаних законів.

Прийняття даної постанови  Кабінету Міністрів забезпечить приведення до вимог законодавства положень чинних Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Це сприятиме реалізації інвестиційних програм у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, запланованих ліцензіатом капіталовкладень та/або витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на ці послуги.

версія для друку