українська російська англійська
На Одещині відремонтували ще один дитячий садок
03.01.2013 | 10:13
Одеська ОДА

У рамках регіональної соціально-економічної програми «Народний бюджет» в Саратському районі Одеської області було відремонтовано та повністю переобладнано Кулевчанський дитячий садок, який вважався в районі одним із найкращих.

Протягом останніх двох років в дитячому садку,  в якому виховується 136 маленьких жителів Саратського району, відбулися значні зміни: було замінено на металопластикові старі вікна, на що з бюджету сільської ради було виділено 180 тисяч гривень. Також у 2012 році за рахунок коштів сільської ради, а також місцевих спонсорів  проведено капітальний ремонт садка: відремонтовано приміщення всіх груп, кабінети, придбані нові меблі, нова постільна білизна і покривала для дитячих ліжечок, штори замінено на нові. Також була кардинально оновлена музична зала дитячого садка – зроблено оформлення сцени, пофарбовано стіни, підібране килимове покриття.

Завдяки здійсненому ремонту в дитячому садку було розширено кількість місць, а на 2013 рік в с. Кулевча заплановано відкриття ще однієї групи дитсадочка.

 

 

версія для друку