українська російська англійська
З 1 січня набули чинності 52 нових закони та 36 нормативних актів Уряду
03.01.2013 | 10:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

З 1 січня 2013 року набули чинності  52 нових закони, 36 нормативних актів Уряду. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 3 січня 2013 року.

Прем’єр-міністр наголосив, що ці документи «визначають послідовне продовження реформ, спрямованих на дерегуляцію і створення сприятливих умов ведення бізнесу, на забезпечення прав громадян».

«Наші критики постійно намагаються переконати людей, що реформи не ідуть, - сказав Микола Азаров. - Але факти переконливо свідчать про інше: ми продовжуємо перетворення у всіх сферах діяльності».

Як наголосив Микола Азаров, зараз набувають чинності такі фундаментальні, надзвичайно важливі для розвитку країни нормативні документи, як Закони:

- про зайнятість населення;

- про екстрену медичну допомогу;

- про громадські об'єднання;

- про Державний земельний кадастр;

- про стимулювання інвестиційної діяльності в пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць;

- про проведення економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості;

-  про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки.

Крім того, набувають чинності  окремі положення двох кодексів - Бюджетного і Податкового, а також шести базових законів, зокрема, про регулювання містобудівної діяльності, про безоплатну правову допомогу та про адміністративні послуги.

«Нововведення спрямовані на те, щоб стимулювати модернізацію вітчизняної промисловості, розширення виробництва і створення робочих місць», - підкреслив Глава Уряду.

версія для друку